Productinformatie "Tuinvlag met stok "VIP", linnen, 32x45/90cm, 1 set/btl, zwart"
Tuinvlag met stok "VIP", linnen, 32x45/90cm, 1 set/btl, zwart
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Binnenkartons aantal: | 16 |
| Omdozen aantal: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 47.2 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 2.8 cm |
| Gewicht BK: | 2.942 kg |
| Gewicht BK: | 12.166 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 30.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
