Productnummer:10024788EAN:4007698247881
Trekker spaarpot van poly, 2 assorti, B16 x D11 x H11 cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de "Poly Money Box Tractor", ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Deze gedetailleerde tractoren zijn gemaakt van duurzaam poly en bieden een aantrekkelijke winstmarge. Perfect voor decoratie of als thematisch hoogtepunt in een commerciële omgeving. Twee ontwerpen zorgen voor variatie in het assortiment.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11.5 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 11.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 3.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H434 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









