Productnummer:10035319EAN:4007698439095
Transparant glazen kaarsenplateau (B/H/D) 10x2x10cm
| BK / BK: | 24 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De transparante kaarsenplaat van hoogwaardig glas (10x2x10 cm) biedt retailers en interieurontwerpers veelzijdige decoratiemogelijkheden. De robuuste afwerking garandeert duurzaamheid, ideaal voor stijlvolle displays en presentaties. Verhoogt de winstgevendheid dankzij de tijdloze elegantie en eenvoudige integratie in de commerciële omgeving.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Gewicht BK: | 3.43 kg |
| Gewicht BK: | 13.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W432 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









