Productnummer:10045820EAN:4029811495399
Toverkindersokken, Capybara 1 paar maat 2 van katoen, 4-laags, kleurrijk (B/H) 19x15 24 st. in display
| BK / BK: | 24 / 192 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Winkeliers waarderen de Magic kindersokken van hoogwaardig katoen vanwege hun duurzame kwaliteit en aantrekkelijke marges. Ze zijn veelzijdig in gebruik, zorgen voor een opvallende schapdisplay en bieden interieurontwerpers een creatieve ontwerpoptie. Optimaal ontworpen voor commercieel gebruik.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Baumwolle |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Katoen |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.

















