Productnummer:10042161EAN:4007698638290
Theepot set, stippen decor, set van 3, gemaakt van wit porselein (B/H/D) 15x16x15cm 400ml/250ml
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Aantrekkelijke porseleinen theepotten in stippendessin. Ideaal voor retailers en ontwerpers die duurzame kwaliteit en stijlvol design belangrijk vinden. Verhoogt de winstgevendheid door eenvoudige presentatie en aantrekkelijke sfeer in een commerciële omgeving. Perfect voor cafés en stijlbewuste winkelconcepten.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 0.78 kg |
| Gewicht BK: | 9.37 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H000 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










