Productnummer:10019107EAN:4007698191078
Theemok uil met deksel en metalen zeefje, gemaakt van porselein, 10 cm
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De theemok uil, gemaakt van duurzaam porselein, biedt interieurontwerpers een stijlvol ontwerp voor individuele ruimteconcepten. Ideaal voor retailers om trendy en speelse accenten in hun assortiment aan te brengen. De geïntegreerde metalen zeef vereenvoudigt de theebereiding - een duidelijke meerwaarde in de verkoopomgeving.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.1 cm |
| Breedte: | 8.4 cm |
| Hoogte: | 10.6 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 300 |
| Gewicht BK: | 1.5 kg |
| Gewicht BK: | 13.5 kg |
| Verzend pallet: | 1008 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H345 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










