Productnummer:10031825EAN:4007698356866
Theemok bloemendecor, met metalen zeefje van porselein gekleurd (B/H/D) 12x11x9cm 300ml
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Met bloemen versierde porseleinen theemokken met duurzaam metalen zeefje, ideaal voor stijlvolle winkelinrichtingen en chique interieurs. Maximaliseer je marge met deze veelzijdige 300 ml mokken die kwaliteit combineren met een aantrekkelijk design voor de veeleisende klant. Perfect voor de detailhandel.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 300 |
| Gewicht BK: | 1.61 kg |
| Gewicht BK: | 14.47 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H336 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









