Productnummer:10045469EAN:4007698726317
Theelichtjes konijntje van magnesia, drievoudig, paars/roze/geel (B/H/D) 8x12x6cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Uitverkocht voor het huidige seizoen.
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je winkel een boost met deze charmante theelichthouder gemaakt van duurzaam magnesia. Hij is perfect voor interieurontwerpers en commerciële inkopers en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en een aantrekkelijke marge. Ideaal voor stijlvolle presentaties in elke omgeving.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Magnesia |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Magnesia |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Magnesia |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45469 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










