Productnummer:10029704EAN:4007698302757
Theelichthouder met decoratieve stenen van hout Roze/roze set, (B/H/D) 39x12x15cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng stijlvolle accenten aan in winkels en professionele ontwerpen met onze theelichthouderset gemaakt van duurzaam hout en decoratieve stenen in roze/roze. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, met een gemakkelijke presentatie en een hoge commerciële waarde voor veelzijdige toepassingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 39 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.83 kg |
| Gewicht BK: | 10 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A015/W931 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










