Productinformatie
Stijlvolle MDF theelichthouder in grijs, ideaal voor detailhandel en decoratieve projecten. Deze duurzame set combineert een elegant ontwerp met een eenvoudige presentatie om een warme sfeer te creëren in elke professionele omgeving. Perfect voor commerciële inkopers die winstgevendheid en kwaliteit hoog in het vaandel hebben staan.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 18 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.99 kg |
| Gewicht BK: | 11.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W286 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










