Productnummer:10028482EAN:4007698077556
Theelichthouder 3 met hartvormige hanger van dennenhout, glas wit set van 5, (B/H/D) 28x13x11cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je winkelruimte met onze theelichthouderset van duurzaam dennenhout en glas. Ideaal voor winkeliers die op zoek zijn naar stijlvolle en veelzijdige decoratieoplossingen. Valt op door zijn kwaliteit en winstgevendheid, perfect voor aantrekkelijke presentaties in een commerciële omgeving. Afmetingen: 28x13x11cm.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 28 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 0.57 kg |
| Gewicht BK: | 6.86 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W212, W286, W431 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









