Productnummer:10047953EAN:4007698290962
Textiel kussenhoes krans Beige (B/H/D) 45x45x0.5cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Prachtige kussenhoes in beige, gemaakt van duurzaam textiel, ideaal voor winkels en interieurontwerpers. Met een stijlvol ontwerp verbetert het de esthetische aantrekkingskracht van je collecties en maximaliseert het de commerciële waarde door veelzijdig gebruik in decoratieve en professionele omgevingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Textiel |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.5 cm |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 45 cm |
| Gewicht BK: | 0.22 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











