Productnummer:10047193EAN:4007698266622
Textiel hondenstandaard Beige/Groen (B/H/D) 19x18x6cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De displaystandaard voor textiele honden in beige/groen (19x18x6cm) maakt indruk met zijn hoogwaardige materialen en duurzame ontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: Het voegt charme toe aan verkoopruimtes en etalages, verbetert de klantervaring en biedt een aantrekkelijke presentatiemogelijkheid.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Kollektion: | Evergreen |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











