Productnummer:10038370EAN:4007698521691
Terracotta keramisch huis (B/H/D) 9x18x7cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het keramische terracotta huis (9x18x7cm) biedt interieurontwerpers en winkeliers een duurzame, stijlvolle decoratieoplossing. Het is ideaal voor etalages en winkelruimtes en combineert kwaliteit en design om de klantervaring te verrijken en de verkoopkansen te maximaliseren.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 8.4 cm |
| Hoogte: | 13.8 cm |
| Gewicht BK: | 0.26 kg |
| Gewicht BK: | 12.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A055/W960 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









