Productnummer:10033728EAN:4007698403546
Tak met glitter van zilverkleurig plastic 2-voudig, (B/H/D) 17x70x1cm
| BK / BK: | 96 / 192 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het zilveren plastic takje met glitter voegt feestelijke flair toe aan elke decoratie. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers: duurzaam, veelzijdig en gemakkelijk op te hangen, het verhoogt de aantrekkingskracht van elke decoratie, terwijl de hoge marge het zakelijk succes vergroot.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Gewicht BK: | 5.66 kg |
| Gewicht BK: | 11.33 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W940 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









