Productnummer:10045453EAN:4007698733384
Tafelloper textiel, konijnen, geel (B/H) 183x33cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Uitverkocht voor het huidige seizoen.
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De konijnentafelloper van hoogwaardig textiel in lentegeel versterkt de visuele aantrekkingskracht van je productpresentatie. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers, biedt het duurzaamheid en veelzijdigheid in ontwerp, het bevorderen van aantrekkelijke marges en eenvoudige presentaties in commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Hoogte: | 33 cm |
| Gewicht BK: | 1.72 kg |
| Gewicht BK: | 10.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45453 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










