Productnummer:10047576EAN:4007698277215
Ster met kerstboom van mangohout groen (B/H/D) 19x18x4cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaars en ontwerpers Deze ster van hoogwaardig mangohout combineert robuust materiaal met een elegant ontwerp, ideaal voor verfijnde decoratieprojecten. Profiteer van aantrekkelijke marges en bied je klanten duurzame elegantie die naadloos integreert in verschillende commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 1.78 kg |
| Gewicht BK: | 7.13 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












