Productnummer:10034904EAN:4007698432300
Standbeeld op mangohouten voet van zilvermetaal 3-voudig, (B/H/D) 10x50x10cm
| BK / BK: | 3 / 18 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige drievoudige sculptuur van zilverkleurig metaal op een mangohouten basis. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers: elegante presentatie, duurzaam materiaal. Perfect voor retaildecoratie of professionele designconcepten, biedt een uitzonderlijke commerciële meerwaarde en veelzijdig gebruik.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 1.44 kg |
| Gewicht BK: | 8.66 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H036 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









