Productnummer:10031007EAN:4007698336929
Standaard, letter Merry Christmas van hout natuur, zwart (B/H/D) 40x15x2cm
| BK / BK: | 8 / 16 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante houten displaystandaard "Merry Christmas", ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Gemaakt van duurzaam natuurlijk hout, biedt het een breed scala aan toepassingen in winkels en decoratieve ruimtes en maakt een aantrekkelijke presentatie met een hoge marge mogelijk. Ideaal voor feestelijke accenten in een commerciële omgeving.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 4.5 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W921 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









