Productnummer:10032691EAN:4007698378677
Staander hart in mangohout zilver metalen cirkel (B/H/D) 24x27x5cm
| BK / BK: | 2 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg elegante charme toe aan interieurs met de hartvormige displaystandaard gemaakt van duurzaam mangohout en zilverkleurig metaal. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, biedt het veelzijdige decoratiemogelijkheden en belooft het hoge winstmarges dankzij de prachtige afwerking en tijdloze esthetiek.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 24 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 0.78 kg |
| Gewicht BK: | 4.7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A009 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











