Productinformatie
Het spaarvarken Company spaarvarken hart, gemaakt van duurzaam keramiek, maakt indruk met zijn witte en rode ontwerp en ideale formaat (17x15x15cm). Ideaal voor winkeliers: modern, aantrekkelijk decor stimuleert impulsaankopen. De robuustheid garandeert duurzaamheid voor commercieel gebruik. Perfect voor een stijlvol interieur.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| KCG-varianten: | Centrum varken |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N069 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













