Productnummer:10018484EAN:4007698184841
Spaarpot van keramiek. B10 x D10 cm
| BK / BK: | 4 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Optimaliseer je aanbod met de duurzame keramische spaarpot in de vorm van een voetbal (B10 x D10 cm). Dit stevige accessoire is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, trekt sportfans aan en past naadloos in elke verkooppresentatie terwijl het de winstgevendheid verhoogt.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.85 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Verzend pallet: | 400 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H438 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











