Productnummer:10016521EAN:4007698165215
Spaarpot met kroon van keramiek, B12 cm
| BK / BK: | 1 / 48 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De spaarpot "Kikker met kroon" van hoogwaardig keramiek is ideaal voor winkeliers en decorzaken. Met zijn duurzame afwerking biedt hij veelzijdige presentatiemogelijkheden om klanten te inspireren en aantrekkelijke marges veilig te stellen. Perfect als stijlvol element voor verkoopruimtes.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10.2 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.29 kg |
| Gewicht BK: | 14 kg |
| Verzend pallet: | 672 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H441 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









