Productnummer:10012759EAN:4007698127596
Spaarpot lieveheersbeestje, keramiek, B14 x D13 x H11 cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Keramische spaarpotten voor lieveheersbeestjes, ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers: dit duurzame keramische ontwerp maakt indruk met zijn aantrekkelijke vormgeving en eenvoudige presentatie. Bevordert de verkoop door veelzijdig gebruik in de detailhandel en als decoratief hoogtepunt. B14 x D13 x H11 cm.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 12 kg |
| Verzend pallet: | 480 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H437 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









