Productnummer:10025067EAN:4007698027971
Spaarpot koffer kaart Travel The World van keramiek blauw, bruin (B/H/D) 14x13x6cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Suitcase Map Travel The World" spaarpot van duurzaam keramiek combineert functionaliteit en stijl. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, biedt een aantrekkelijke marge dankzij het aantrekkelijke ontwerp en de hoogwaardige afwerking. Perfecte decoratie voor reisbureaus en conceptstores.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 13 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H431 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









