Productnummer:10034532EAN:4007698425432
Spaarpot keramiek Pommes zwart, goud (B/H/D) 11x14x8cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg een vleugje originaliteit toe aan je assortiment: de Pommes spaarpot van duurzaam keramiek in zwart en goud biedt winkeliers uitstekende marges. Met zijn moderne ontwerp is hij aantrekkelijk voor interieurontwerpers die op zoek zijn naar stijlvolle en functionele decoratie in een commerciële omgeving.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.32 kg |
| Gewicht BK: | 7.66 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A057 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









