Productnummer:10042289EAN:4007698642211
Spaarpot dieren keramiek, 4-voudig, kleurrijk (B/H/D) 7x10x6cm
| BK / BK: | 8 / 64 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Bied je klanten duurzame en kleurrijke keramische spaarpotten in de vorm van dieren. Deze robuuste ontwerpen van 7x10x6 cm zijn ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, ze zijn aantrekkelijk en gemakkelijk te presenteren op de verkoopvloer. Verhoog je verkoop met dit veelzijdige decoratieve hoogtepunt.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 64 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.93 kg |
| Gewicht BK: | 7.42 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N068 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













