Productnummer:10045874EAN:4007698744632
Sokken Pizza 4 paar van katoen, 2-laags, rood (B/H/D) 22x3x22cm Maat: 36-41/41-46
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je verkoopcijfers met de originele Pizza sokken van hoogwaardig katoen. Deze duurzame paren in creatieve verpakking zijn perfect voor retailers en ontwerpers en garanderen een gemakkelijke presentatie en hoge verkoopcijfers. Ideaal voor maat 36-41, een highlight in elk assortiment.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Baumwolle |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Katoen |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 22 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 2.77 kg |
| Gewicht BK: | 8.32 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45874 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











