Productnummer:10030162EAN:4007698312411
Sneeuwbol winterkindje van polywit 3-voudig, (B/H/D) 7x9x7cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Winterkind sneeuwbol van hoogwaardig polywit maakt indruk op winkeliers en bedrijven met zijn aantrekkelijke ontwerp en duurzame afwerking. Hij is ideaal voor seizoensdecoraties en biedt een gemakkelijke presentatie en hoge marges. Perfect voor het verfraaien van elke verkoopruimte. Afmetingen (B/H/D): 7x9x7 cm.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.73 kg |
| Gewicht BK: | 10.4 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W139, W253, W330 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









