Productnummer:10047528EAN:4007698275877
Sneeuwbol kinderscène van poly/glas bruin 2 assorti (B/H/D) 8x9x8cm
| BK / BK: | 8 / 32 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De sneeuwbol kerststal van duurzaam poly/glas is ideaal voor retailers en ontwerpers die kwaliteit en esthetiek hoog in het vaandel hebben staan. Met zijn compacte afmetingen en aantrekkelijke ontwerp is hij perfect voor indrukwekkende etalages en zorgt hij voor een aantrekkelijke winstmarge.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 2.67 kg |
| Gewicht BK: | 10.67 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












