Productnummer:10027204EAN:4032037670228
Sleutelhanger papa/mama/grootmoeder/grootvader van hout bruin 4-voudig, (B/H/D) 8x4x1cm
| BK / BK: | 24 / 72 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de veelzijdige displaysleutelhangers van duurzaam bruin hout. Ideaal voor de detailhandel: deze tags van 8x4x1cm bieden een aantrekkelijke marge en een gemakkelijke presentatie. Perfect voor interieurontwerpers die hun ruimte willen personaliseren of commerciële shoppers die op zoek zijn naar winstgevende cadeauartikelen.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 3.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 1.51 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H492 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









