Productnummer:10039635EAN:4007698559793
Sieradendoosje van natuurlijk mangohout, wit 2-voudig, (B/H/D) 15x6x10cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De sieradendoos van natuurlijk mangohout biedt winkeliers en ontwerpers een elegante presentatiemogelijkheid. Duurzaam en met een afwerking van hoge kwaliteit, is het ideaal voor etalages of interieurinrichting. De veelzijdigheid en het elegante ontwerp beloven aantrekkelijke marges en verkooptevredenheid.
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Natuur |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 1.83 kg |
| Gewicht BK: | 5.48 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W580 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









