Productnummer:10042168EAN:4007698638573
Set ronde peperkoekblikken, Vrolijk kerstfeest set van 3, gemaakt van metaal groen (B/H/D) 19x8x19cm, 17x7x17cm, 14x6x14cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De robuuste metalen blikken set biedt retailers aantrekkelijke verkoop- en presentatiemogelijkheden. Ideaal voor het decoreren of bewaren van seizoensproducten, met een gegarandeerde duurzaamheid en designuitstraling. Perfect voor interieurontwerpers die kwaliteit en aantrekkelijk interieurdesign hoog in het vaandel hebben staan.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Diameter: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 5.12 kg |
| Gewicht BK: | 5.12 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W514 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









