Productinformatie "Rond tuinbord om op te hangen, hout, 20x1.3x20/32cm, 1 stuk, naturel"
Rond tuinbord om op te hangen, hout, 20x1.3x20/32cm, 1 stuk, naturel
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Binnenkartons aantal: | 24 |
| Omdozen aantal: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 20 cm |
| Breedte: | 1.2 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht BK: | 1.572 kg |
| Gewicht BK: | 3.316 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 30.05.2026 |
| Geschikt voor buiten: | Ja |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
