Productnummer:10047168EAN:4007698265977
Rendierkop van textiel groen/beige 2 assorti (B/H/D) 13x18x7cm
| BK / BK: | 8 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De rendierkop van textiel, in groen/beige, biedt duurzame kwaliteit voor creatieve decoratieconcepten in winkels en commerciële ruimtes. Gemakkelijk te presenteren en veelzijdig, ondersteunt het commerciële kopers bij het maximaliseren van de verkoop met een aantrekkelijke, seizoensgebonden highlight.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Kollektion: | Evergreen |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 1.52 kg |
| Gewicht BK: | 18.22 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











