Productnummer:10035104EAN:8711252911984
Regenponcho maat 100x130cm gemaakt van plastic 4-voudig, (B/H/D) 130x100x1cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Bescherm je klanten met de duurzame regenponcho van hoogwaardig kunststof. Ideaal voor detailhandelaars en ontwerpers, met een hoge winstgevendheid en eenvoudige presentatie in een professionele omgeving. De compacte verpakking maximaliseert de opslagruimte, terwijl het robuuste materiaal voor een betrouwbare bescherming zorgt.
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 130 cm |
| Hoogte: | 100 cm |
| Gewicht BK: | 5.06 kg |
| Gewicht BK: | 5.06 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H513 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









