Productnummer:10045500EAN:4007698734695
Porseleinen theelichthouder, dubbel, beige (B/H/D) 7x6x7cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg deze duurzame porseleinen waxinelichthouders van hoge kwaliteit toe aan je assortiment. Ze zijn ideaal voor retailers en ontwerpers en bieden een tijdloos design en aantrekkelijke marges. Perfect voor winkeldecoraties of professionele omgevingen. Afmeting: 7x6x7 cm, kleur: beige.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Gewicht BK: | 8.45 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45500 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










