Productnummer:10045759EAN:4007698742287
Porseleinen mok, konijn, roze/roze (B/H/D) 12x10x8cm 360ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Uitverkocht voor het huidige seizoen.
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Bied je klanten een charmante blikvanger met onze mok bunny decor gemaakt van duurzaam porselein. Ideaal voor detailhandelaars en ontwerpers, het stimuleert impulsaankopen en voegt een speels tintje toe aan elke ruimte. Hogere winstgevendheid dankzij hoogwaardig vakmanschap.
| Akzentmaterial: | Porzellan |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 360 |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Gewicht BK: | 11.09 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45759 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









