Productnummer:10042507EAN:4007698648527
Porseleinen mok konijn, 3-voudig, kleurrijk (B/H/D) 12x8x8cm 270ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Charmante porseleinen kopjes met kleurrijke konijnenoren verbeteren elke verkoopdisplay. Deze duurzame artikelen met een hoge marge zijn ideaal voor boetieks en cadeauwinkels en zorgen voor een consistente verkoop. Ze zijn perfect voor paasthema's of speelse decoraties en zijn een veelzijdige keuze voor slimme shoppers die op zoek zijn naar frisse, aantrekkelijke inventarisopties.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 11.5 cm |
| Hoogte: | 8.5 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 270 |
| Gewicht BK: | 3.22 kg |
| Gewicht BK: | 9.65 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O089 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










