Productnummer:10035849EAN:4007698453435
Porseleinen mok bloemdecoratie roze/roze (B/H/D) 14x11x11cm, 410ml
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De bloemendecor mok van duurzaam porselein combineert aantrekkelijk design met functionaliteit. Ideaal voor retailers om de verkoop snel te verhogen en voor ontwerpers om het interieur te accentueren. Met een inhoud van 410 ml is hij ideaal om koffie en thee te drinken in een commerciële omgeving.
| Akzentmaterial: | Porzellan |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11.1 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 10.7 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 580 |
| Gewicht BK: | 2.83 kg |
| Gewicht BK: | 11.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H340 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









