Productnummer:10039409EAN:4032037832749
Porseleinen eierdopje met spreuk, 4-voudig, kleurrijk (B/H/D) 5x7x5cm
| BK / BK: | 36 / 72 |
|---|---|
| VE: | 36 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kleurrijke eierdopjes zijn gemaakt van porselein van hoge kwaliteit en bieden een duurzame winkelpresentatie. Ideaal voor interieurontwerpers die een statement willen maken. Veelzijdigheid en gebruiksgemak verhogen de aantrekkingskracht voor winkelend publiek. Functioneel en decoratief tegelijk.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 36 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 1.98 kg |
| Gewicht BK: | 3.96 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O086 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










