Productnummer:10041278EAN:4007698616380
Pompoen van textiel beige, crème, oranje 3-voudig, (B/H/D) 26x19x26cm
| BK / BK: | 3 / 12 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze pompoenset van textiel wordt geleverd in beige, crème en oranje tinten met een gebreid patroon dat perfect is voor rustieke decoraties. Duurzaam en veelzijdig, ideaal voor herfstdisplays in de detailhandel met een hoge seizoensmarge. De set is geschikt voor display en versterkt de impact van visual merchandising.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 26 cm |
| Breedte: | 26 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 1.87 kg |
| Gewicht BK: | 7.49 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W355 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









