Productnummer:10010600EAN:4007698106003
Poly spaarpot trouwauto, B16 x D7 x H9 cm
| BK / BK: | 1 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "trouwauto" spaarpot van duurzaam poly voegt een charmant decoratief element toe aan je assortiment. Ideaal voor retailers die zich richten op veeleisende klanten en interieurontwerpers die stijlvolle details waarderen. Profiteer van de grote vraag en de gemakkelijke presentatie in uw assortiment.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.167 kg |
| Gewicht BK: | 8 kg |
| Verzend pallet: | 768 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H485 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









