Productnummer:10014849EAN:4007698148492
Poly graafmachine spaarpot, B18 x D11 x H16 cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De graafmachinegeldkist van hoogwaardig poly maakt indruk met zijn duurzaamheid en gedetailleerde ontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die aantrekkelijke decoraties willen aanbieden. Verhoog je marge met een in het oog springend verzamelobject dat gemakkelijk te etaleren is. Perfect voor thematische winkelruimtes.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16.5 cm |
| Breedte: | 18.5 cm |
| Hoogte: | 11.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H434 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









