Productnummer:10013675EAN:4007698136758
Poly brandweerauto spaarpot, B16 x D8 x H10 cm
| BK / BK: | 1 / 18 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De poly brandweerauto spaarpot maakt indruk op winkeliers met zijn duurzame materiaal en gedetailleerde ontwerp - ideaal voor winkelinrichters en interieurontwerpers. Het compacte formaat maakt veelzijdige plaatsing mogelijk en zorgt voor aantrekkelijke marges door een aantrekkelijke presentatie.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11.7 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 10.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.28 kg |
| Gewicht BK: | 6.5 kg |
| Verzend pallet: | 324 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H434 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









