Productnummer:10029473EAN:4007698297381
Pluche konijnenstandaard op houten basis wit (B/H/D) 11x19x5cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het witte pluche konijn op een houten basis combineert een aantrekkelijk ontwerp met duurzame materialen. Het is ideaal voor winkeldisplays en seizoensdecoratie en vergroot je aantrekkingskracht op het POS. De hoogwaardige afwerking garandeert een lange levensduur en biedt retailers een aantrekkelijke marge.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Pluche |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 0.88 kg |
| Gewicht BK: | 3.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O096 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










