Productnummer:10042128EAN:4007698637767
Pluche konijnenstandaard op houten basis groen (B/H/D) 20x36x5cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog de aantrekkingskracht van je seizoensdecoraties met onze displaystandaard voor konijntjes, gemaakt van duurzaam pluche en een stevige houten basis. Perfect voor winkels en designprojecten, biedt een uitstekend rendement op investering en voegt een stijlvol accent toe aan elke kamer. Ideaal voor lente- en paasthema's.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Pluche |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 36 cm |
| Gewicht BK: | 1.08 kg |
| Gewicht BK: | 4.32 kg |
| Verzend pallet: | 1 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O019 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









