Productnummer:10015489EAN:4007698154899
Pluche eland in zak, 2 assorti, 11 cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze eland in zakformaat, gemaakt van hoogwaardig pluche, biedt winkeliers veelzijdige displaymogelijkheden en verhoogt de aantrekkingskracht van hun etalages. Interieurontwerpers zullen profiteren van zijn duurzaamheid en charmante uiterlijk, ideaal voor stijlvolle decoraties in winkels en ontvangstruimtes.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Plüsch |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Plüsch |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Pluche |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.69 kg |
| Gewicht BK: | 6.5 kg |
| Verzend pallet: | 1152 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W251 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










