Productnummer:10035309EAN:4007698438814
Plastic placemat paars (B/H) 45x30cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De paarse placemat van duurzaam kunststof combineert een elegant ontwerp met functionaliteit voor retailers en interieurontwerpers. Hij is ideaal voor professionele presentaties in de horeca en detailhandel en biedt eenvoudig onderhoud en een hoge duurzaamheid. Maximaliseer uw rendement op investering met aantrekkelijke marges en veelzijdige toepassingen.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.1 cm |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 11.95 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A045 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









