Productnummer:10032649EAN:4007698377427
Plastic placemat mintgroen (B/H) 45x30cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Vul je assortiment aan met onze duurzame placemat van hoogwaardig kunststof in mintgroen, ideaal voor commerciële inkopers en interieurontwerpers. Biedt duurzaamheid en onderhoudsgemak met een aantrekkelijk ontwerp - perfect voor retail of high-end cateringconcepten.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 30 cm |
| Breedte: | 45 cm |
| Gewicht BK: | 1.02 kg |
| Gewicht BK: | 12.25 kg |
| Verzend pallet: | 7200 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H392 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











